EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Nisan 2012 Cuma

MURAT ERCAN'IN ''UZUN HİKAYESİ'' MÜZİK MARKETLERDE!

Basın bülteninde ''rock müzik dinleyen uslanmaz çocuklar semtinden'' geldiği söylenen  Murat Ercan ilk albümü ''Uzun Hikaye''yi yayınladı. Yirmiyedi Müzik etiketi ile raflarda yerini alan albümdeki tüm şarkılar Murat Ercan'ın imzasını taşıyor. Erce Kaşlıoğlu, Kerem Tüzün, Umut Gökçen, Levent Hekimoğlu, Voltan Atalay, Ozan Öner ve Ümit Kuzer gibi  isimlerde albümde müzisyene eşlik etmiş. Müzisyenin ilk albümü hakkında Hayat Müzik yazarı Yavuz Hakan Tok'un kendi blogunda yazdığı değerlendirme yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe