EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2012 Cuma

KÜRŞAT BAŞAR & SEZEN AKSU DÜETİ İLK KEZ NEREDE YAYINLANIYOR?

 
Geçtiğimiz günlerde caz albüm haberini yayınladığımız gazeteci-yazar Kürşat Başar, yeni albümü öncesinde Sezen Aksu ile birlikte gerçekleştirdikleri performansını ilk kez Joytürk aracılığı ile dinleyicilerle buluşturdu. Sezen Aksu'nun unutulmaz eserlerinden ''El Gibi''ye albümde yer veren ve söz konusu şarkıyı Aksu ile birlikte seslendiren Kürşat Başar, albüm satışa sunulan kadar ''El Gibi'' ile sadece Joytürk'te olacak.

Geçtiğimiz aylarda müzik kanalları ile firmaların yaptığı ve gündem yaratan '' exclusive'' çalışmalarının yeni örneklerini bu kez radyo dünyasında görmeye başladık. Joytürk söz konusu radyoların başında geliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe