EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Nisan 2012 Pazartesi

HAKAN AKAY'IN ''OLMASI GEREKEN GİBİ'' ALBÜMÜ!

Alternatif müzik piyasası, yeni bir albüme daha kavuştu. Söz konusu isim Hakan Akay ve albümü ''Olması Gereken Gibi' adını taşıyor. We Play etiketi ile yayınlanan albümde Barış Manço'nun ''Alla beni pulla beni'' şarkısı Hakan Akay tarafından yeniden yorumlandı. Albümde bir tanesi cover olmak üzere toplam dokuz şarkı yer alıyor. Söz ve müziği müzisyenin kendi imzasını taşıyan şarkıların düzenlemeleri ise Bora Küçükyılmaz'a ait.
 
Hakan Akay “Olması Gereken Gibi” albümü için; 'Ruhumuzun derinlerinde kırgınlıklar biriktirdiğimiz tarafımıza yapılan bir müzik yolculuğu, çocuksu bir haykırış ama ne hayat kadar net ne de bir o kadar muamma, bir yüzleşme, yalnız kalamayan yalnızlara mecazi bir terapidir bu albüm.' diyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe