EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Nisan 2012 Cuma

GÜRCAN ERSOY : ''BEN VE BENİM GİBİ ÇOCUKLARIN HAKKINDA'' DİYOR!

Müzik dünyası son günlerde çok sayıda önemli ismin diskografisine eklediği yeni albümlerle haraketlenirken ilk albümü ile dinleyici karşısına çıkan isimler de aynı hızla raflarda yerini alıyor. Söz konusu isimlerden birisi de Gürcan Ersoy. Müzisyenin ilk albümünün ismi ''ben ve benim gibi çocukların hakkında''. 15 şarkının yer aldığı ve Flat production etiketi ile yayınlanan albümde Tansel Doğanay, Taylan Dedeoğlu,Uğur Gülbaharlı, Mehmet Çelik gibi isimlerle çalışıldı. Albümünün miksleri ise Tarkan Gözübüyük, Ender Balcı, Murat Bulut, Alp Turaç gibi önemli isimler tarafından yapıldı. Albümde yer alan tüm şarkıların söz müzik ve düzenlemeleri ise Gürcan Ersoy imzası taşıyor. Albümü lanse eden şarkı ''Sen Üzülme''ye Cem Adıyaman yönetmenliğinde bir de klip çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe