EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Nisan 2012 Çarşamba

EFLATUN'UN İKİNCİ ALBÜMÜ : ''ÇIKMAZ SOKAKLAR''

İlk albümü ''Cennette Bir Akşamüstü'' albümü ile farklı bir dinleyici kitlesi elde eden Eflatun, kısa sürede söz yazarı ve besteci kimliğiyle de dikkat çekti. Gülben Ergen, Burcu Güneş, Gönen ve son olarak da Mustafa Ceceli gibi isimlerin albümler repertuarlarında yer alan Eflatun, Yaşar Kekeva Plak etiketi ile ikinci albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Mini albüm konseptinde hazırlanan çalışma ''Çıkmaz Sokaklar'' adını taşıyor. Albüme adını veren şarkıya Metin Arolat yönetmenliğinde klip çeken şarkıda Eflatun'la Burcu Güneş düet yaptı.Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe