EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Nisan 2012 Cumartesi

CAN BONOMO ''ALİ BABA'' İLE GELİYOR!

''Meczup'' adını taşıyan ilk albümü ile dikkat çeken ve ardından 57. Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmesi için seçilen Can Bonomo yeni teklisi ''Ali Baba''yı yayınlamaya hazırlanıyor. ''Ali Baba ve Kırk Haramiler'' isimli Türk filminin başrol oyuncusu Sadri Alışık tarafından yıllar önce seslendirilen şarkı bu kez Can Bonomo'nun yorumundan dinleyici ile buluşacak. Sözleri Hulki Saner'e ait olan ''Ali Baba''nın klip yönetmenliğini Can Saban üstlenecek. Söz konusu tekli çalışması Mayıs ayı içerisinde dinleyici ile buluşacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe