EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Nisan 2012 Cumartesi

''APANSIZ'' GELEN ALBÜMLERİYLE ''UMUT TÖRE BANDOSU''

Müzik dünyasına merhaba diyen gruplardan birisi de ''Umut Töre Bandosu''. 2009 yılında müzikal yolculukları kesişen ve birlikte yol almaya başlayan grubun ilk albümü ''Apansız'' adını taşıyor. Gri Plak etiketi ile yayınlanan albümün prodüktörü Naim Korudağ. 9 şarkıdan oluşan albümdeki söz ve müzikler Hayko Cepkin ekibinden tanınan Umut Töre'nin imzasını taşıyor. Bando'nun diğer elamanları ise; mızıka ve melodikada Akif Burak Atlar, bas gitarda Poyraz Kılıç, davulda Soner Özışık. İlk albümünü yayınlayan grup, klasikleşen müzisyen-yapımcı ilişkisi içinde yer almayı reddettiği için çalışmalarını kendi plak şirketlerinden çıkarmayı tercih etti. Grup mass medya desteğini ne kadar alır bilinmez ancak, Umut Töre Bandosu'nun müzik yazarları tarafından kısa sürede dikkat çektiği ve işaret edilir hale geldiği bir gerçek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe