EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Nisan 2012 Cuma

AHMET KOÇ & GRİPİN KLİBİ : ''SUS SÖYLEME''

7. stüdyo albümü ile beğeni kazanan bağlama virtüözü Ahmet Koç, söz konusu albümün ilk video klibini Gripin ile birlikte yorumladıkları ''Sus Söyleme'' isimli şarkıya çekti. Sözleri Louis Aragon'a, bestesi Zülfü Livaneli'ye ait olan ''Sus Söyleme'' Mustafa Uslu yönetmenliğinde Polenezköy'de kliplendi. At çiftliğinde çekilen klipte Ahmet Koç ve Gripin'in performans görüntüleri yer aldı. Ahmet Koç'un ''Renkli-Türkçe'' adı taşıyan ve çok sayıda önemli ismin konuk olarak yer aldığı albümü ile ilgili sürprizlerin devam edeceği, gelen bilgiler arasında.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe