EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Nisan 2012 Pazartesi

18. KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Bu yıl 18.'si düzenlenecek Kral Müzik Ödülleri 30 Nisan 2012'de gerçekleşecek. Geçtiğimiz hafta Hayat Müzik Platformu editörü Ahmet Erten'in ve sektör yazarlarının davet edildiği (Fatih Melek, Ahmet Emin Şensoy gibi ) toplantıda detayları da anlatılan organizasyon için ilk adım atıldı. www.kralmuzikodulleri.com/ adresine girerek ''Aday Adayları'' kategorisinden desteklediğiniz sanatçıya oy verebilir ve aday olmasını sağlayabilirsiniz.

Şu an sitede sizlerin bilgisine sunulmuş ''Aday Adayları'' sonrasında sanat, spor, cemiyet, iş ve medya dünyasının ünlü isimlerinden oluşan 50 kişilik uzaman jüri , 150 Yerel Televizyon ve Radyocuların temsilcilerinde oluşan juri ile birlikte MÜYAP Fiziki satış rakamları, MÜYAP Dijital İndirme ve Dinlenme Raporları, Nielsen 2011 Yılı Radyolarda En Çok çalınan şarkılar Listesi, Nielsen Radyolarda şarkıları en çok çalınan sarkıcılar listesi verileri ışığında juri ve halkın oylarıyla her katogaride yarışacak 5 aday belirlenecek. 


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe