EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Mart 2012 Cuma

ZİYNET SALİ YENİ ALBÜMÜ ''SONSUZ OL'' İLE GELDİ!

İlk albümden bu yana başarı grafiğini yükselten Ziynet Sali yeni albümü ''Sonsuz Ol''u önümüzdeki günlerde yayınlamaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği Zeki Güner'e ait olan ''Alışkın Değiliz'' i radyolara servis edilen şarkıcı kısa sürede söz konusu şarkı ile radyo listelerine yerleşmeyi başardı. Albümün kayıtlarını bitirdikten sonra sürpriz şekilde Sezen Aksu ve Kenan Doğulu'dan gelen iki şarkı ile albümüne daha da güç katan Sali ''Sonsuz Ol'' albümünde Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli gibi aranjörlerle çalıştı. Söz konusu albümde Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Zeki Güner, Yıldız Tilbe, Onur Baştürk, Sıla ve Onur Baştürk'ün söz ve müzikleri yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe