EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Mart 2012 Salı

YENİLENEN ''KOZ'' DEVAM EDİYOR!

''Beklemeye Devam'' albümlerini 2011 yılında Seyhan Müzik markası ile yayınlayan ve söz konusu albümde Yaşar'ın ''Kör Bıçak'' şarkısına yeniden yorumlayan Koz grubu, yenilenmiş kadrosu ile yola devam ediyor. Grup müzikal kariyerine yeni vokali ''Çağatay Değirmencioğlu'' ile yola devam ederken yakında dinleyici ile buluşacaklar teklileri de ''Devam'' adını taşıyor. Söz konusu çalışmada ''Kaç Gece'' ve ''Çirkin Kız'' şarkıları yer alıyor. Koz'un ''Devam'' adını taşıyan çalışmasının prodüktörlüğünü Sarp Özdemiroğlu üstleniyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe