EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mart 2012 Çarşamba

SEYYAL TANER'DEN ''ETHNİC ROCK'' ALBÜM!

70'li ve 80'li yıllara damgasını vuran ve Türk popunun kült isimlerinden birisi olmayı başaran Seyyal Taner yeni albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. ''Son Verdim Kalbimin İşine'', ''Naciye'', ''Alladı Pulladı'' gibi klasikleşen şarkıların yorumcusu Seyyal Taner'in yeni albümü ''Ethnic Rock'' adını taşıyor. Prodüktörlüğünü kendisinin, yönetmenliğini Selda Bağcan’ın, yapımcılığını ise Ferhan Üçoklar’ın üstlendiği albümde Taner’e; Akın Eldes, Volkan Başaran, Cengiz Ercümer, Mustafa Beyazkuş gibi müzisyenler eşlik ederken, albümün fotoğrafları da Mehmet Turgut tarafından çekildi. Söz konusu prodüksiyonda Kemal Boran, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Atilla Güler, Neşet Ertaş gibi isimlerin eserleri seslendirildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe