EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Mart 2012 Cuma

PINAR AYLİN'DEN YENİ KLİP : ''BANA YALAN SÖYLEDİLER''

Pınar Aylin, geçtiğimiz aylarda yayınladığı ''Hit 70'ler'' albümünün ikinci video klibini çekti. 70'li yıllara damgasını vurmuş şarkıları yorumlayan şarkıcı söz konusu albümün ikinci klibi ''Bana Yalan Söylediler''e çekti. Bir Semiramis Pekkan klasiği olan şarkının kendisini çok etkilediğini söyleyen  Pınar Aylin, şarkıyı stüdyoda kaydederken duygusal anlar yaşamış. Sözleri Fikret Şeneş’e, bestesi José Feliciano’ya ait “Bana Yalan Söylediler”in Pınar Aylin yorumu Emir Khalilzade yönetmenliğinde kliplendi.Pınar Aylin’in favori mekanlarından biri olan ve özellikle Fransız stili dekorasyonu ile göz kamaştıran Cafe Kandilli’de çekilen video klip için 30 kişilik bir ekip görev yaptı. Video klip çekimi sırasında Pınar Aylin’in yeni imaj fotoğraf çekimleri ise Zeynel Abidin Ağgül’ün ekibinden Bayazıt Şimşek tarafından gerçekleştirildi.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe