EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Mart 2012 Pazartesi

NAZAN ÖNCEL / TARKAN DÜETİ GELİYOR!

Pop müziğin önemli söz yazarı ve bestecisi Nazan Öncel geçtiğimiz günlerde Twitterdan Tarkan'ın kendisini ziyarete geldiğini ve birlikte düet yapacaklarının haberini verdi. İlk defa Tarkanla 2004 yılında Hay Hay ve Nereye Böyle şarkılarıyla düet yapan ve uzun süredir aralarının açık olduğu söylenen iki müzisyen yeniden bir araya geldi. Şarkı ismini açıklamayan hatta, stüdyoda bilgisayara kaydederken bile bir isim kullanmayıp kod numarası veren  Nazan Öncel :'' Düet modası Hay Hay'la başlamış ve çok sevilmişti; hâlâ aynı coşkuyla devam ediyor olmasını ve sanatçıların müzik için dayanışmasını seviyorum doğrusu. Bu yüzden Tarkanla yapacağımız düet şarkı için özenle ve şarkının hakkını verecek bir düzenleme yapılması için kolları sıvadık'' dedi.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe