EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Mart 2012 Cuma

KITSCHCRAFT'IN 100 KAPAK PROJESİ!

Bu zamana kadar şarkılarını fiziksel ortamda yayınlamayan ve dijital platformda dinleyicileriyle buluşturan Kitschcraft grubu yeni albümleri için ''100 Kapak'' projesine imza attı. İngilizce ve Türkçe sözlü elektro-pop müzik yapan grup geçtiğimiz yıl Efes Pilsen One Love Festivali'nde performans sergiledi. Yeni albümleri ''100''de Glory, Osmanlı Hamdi Bey, Sert Kışlar ve Sen Beni Aldatamazsın adlı 4 yeni şarkı ve The Kindness Of Strangers'in 2012 versiyonu ile birlikte 5 şarkıyı seslendiren grup, kendilerini tanıtırken değer verdikleri isimlere yer vermek istemiş ve ''100 Kapak'' projesi ortaya çıkmış. Doğa Rutkay, Haldun Dormen, Mehmet Turgut, Cem Mumcu, Beste Bereket, Didemin İzi, Selda Başkaya, Georgina Billington, Özlem Ölçer, Candaş Baş, Aslı Girgin, Hazal Yılmaz gibi isimlerin destek olduğu 100 Kapak hakkında detaylar için www.100kapak.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe