EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Mart 2012 Perşembe

HARUN KOLÇAK '' YENİDEN DOĞUYORUM''

Türk pop müziğinin önemli müzisyenlerinden Harun Kolçak, 6 yıllık bir aranın ardından yeni albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Esen Entertainment etiketi ile yayınlanacak albümün çıkış şarkısı ''Bahanem Yok'' adını taşıyor. Son dönemlerde yaşadığı sıkıntılardan sonra hazırladığı prodüksiyona ''Yeniden Doğuyorum'' adını veren müzisyen Garo Mafyan, Mert Ekren, Furkan Işıldar gibi isimlerle çalıştı. Albümün sürprizlerinden biri Fatih Erdemci'nin kült şarkısı ''Ben Ölmeden Önce''yi Kolçak yorumuyla dinliyor olmamız. Harun Kolçak, kendisi için çok önemli olduğunu söylediği albümünde Aysel Gürel'in sözlerini yazdığı ''Bir Gece'' şarkısını da yorumladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe