EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Mart 2012 Pazartesi

GÜNSELİ DENİZ'İN ''KALP AĞRISI'' RAFTA!


Günseli Deniz, ilk albümü ''Kalp Ağrısı'' ile müzik marketlerde yerini aldı. Emel Müftüoğlu'nun firması ML Prodüksiyon'dan çıkan albümde 11 şarkı yer alıyor. ''Kalp Ağrısı''nda 7 şarkının sözü 6 şarkının bestesi Günseli Deniz imzası taşıyor. Genç şarkıcı albümde ''Kalp Ağrısı'' ve ''Eloğlu'' adını taşıyan 2 tane Sezen Aksu şarkısı seslendirdi. Düzenlemelerde ise Mustafa Ceceli, Erdem Kınay, Özgür Buldum, Emrah Karaduman ve Ozan Bayraşa gibi isimlerin imzalarını görüyoruz. İlk klip ise, albüme adını veren ''Kalp Ağrısı''na Dağhan Celayir yönetmenliğinde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe