EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Mart 2012 Perşembe

EMRE AYDIN'DAN YENİ PROJE : ''565''

Çarşamba akşamı Blogger Base's'te Emre Aydın'ın da içinde olduğu yeni bir proje, müzik yazalarına tanıtıldı. Söz konusuda toplantının konusu aslında müzikten sinemaya çok sayıda projeyi pazarda konumlandırmak için kurulan bir şirketin kuruluşuydu. Sanatçının menajerliğini yapan Fadıl Dinçer'in önderliğinde kurulan ''565'' bir müzik ve film yapım şirketi. Söz konusu firma etiketi ile alternatif müzik yapan no name isimler ve sinema yapımları pazarda kendine yer bulacak. Özgür Aras'ın davetiyle geceye gelen müzik yazarları bu proje dışında Emre Aydın'ın önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşacak yeni şarkıları ''Beni Biraz Böyle Hatırla'' ve ''Soğuk Odalar''ı da dinleme fırsatı buldu. Aynı zamanda ''Soğuk Odalar'' şarkısında Emre Aydın'le düet yapan ve ismi şimdilik zikredilmeyen bayan vokalin önümüzdeki dönemde 565 markası ile albümleneceği bilgisi de yazarlarla paylaşıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe