EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Mart 2012 Salı

E-AKUSTİK MANGA, MÜZİK MARKETLERDE!

Manga, yeni albümü ''e-akustik'' ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Pasaj/Grgdn işbirliği ile hazırlanan albüm, henüz yayınlanmadan büyük ses getirmeyi başardı. Yıldız Tilbe ile yaptıkları ''Hani Biz'' şarkısı ile özellikle sosyal medya platformlarında gündeme gelen Manga'nın yeni albümünde 12 şarkı bulunuyor. ''Bir Kadın Çizeceksin'', ''Beni Benimle Bırak'', ''Cevapsız Sorular'' gibi Manga hitlerinin ''e-akustik'' düzenlemelerinin yer aldığı albümde ''Hani Biz'', ''Rezalet Çıkarasım Var'' ve ''Ben Bir Palyaçoyum'' adlarını taşıyan 3 yeni şarkı yer alıyor. Albümün ilk klibi ise Murat Onbul yönetmenliğinde ''Hani Biz''e çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe