EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mart 2012 Pazartesi

CEM ADRİAN'DAN ''SİYAH BİR VEDA ÖPÜCÜĞÜ''


 
Cem Adrian, ''Siyah Bir Veda Öpücüğü'' adını verdiği albümünün ilk lokomotif şarkısı ''Sen Yağmurları Sevdiğinde''yi dijital platformlar ve radyolar aracılığı ile müzik severlerle buluşturdu. Dokuz Sekiz Müzik markası ile yayınlanacak albüm için Adrian'ın notu ;

''...Ve şimdi Emir'le doğan ve Kayıp Çocuk Masalları 'yla can çekişen bir hikayenin sonunu anlatmalıyım size. Bilmeye hakkınız var.

Yüzleşmekten hiç korkmadan, kaçmadan… Her ne varsa... İyisi kötüsü. Güzeli çirkini. Siyah Bir Veda Öpücüğü 'yle bitmeli her şey. Üç noktalar yerine tek noktalar koymalıyım artık:


''Sen Yağmurları Sevdiğinde Ben Vazgeçmiş Olacağım.''


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe