EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Mart 2012 Pazar

CAN BONOMO ''LOVE ME BACK''İ KLİPLENDİRDİ!

''Meczup'' adını taşıyan ilk albümünü yayınlayan Can Bonomo, ülkemizi bul yıl Eurovision'da temsil edecek. Geçtiğimiz haftalarda söz konusu yarışmada seslendireceği şarkı ''Love Me Back''i görücüye çıkaran ve olumlu tepkiler alan şarkıcı şarkının klip çekimlerini de tamamladı. Can Bonomo şarkının video klibinde ''Meczup'' ve ''Bana Bir Saz Verin'' video kliplerinin de yönetmenliğini yapan Can Saban'la çalıştı. Love Me Back'in video klip çekimleri İstanbul Üniversitesi Rektörlük binasında ve Yerebatan Sarnıcı'nda gerçekleşti.Klip çekimlerde Bonomo'ya Multitap grubu da eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe