EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mart 2012 Perşembe

BARLAS'TAN YENİ SOLO ALBÜM ''SENDEN KALAN''

Bugüne kadar pek çok albümün repertuarında attığı önemli imzalar ve solo albümleri ile tanınan Barlas, kariyerinin dördüncü solo albümü ''Senden Kalan''ı yayınlıyor. Pasaj Müzik markası ile yayınlanacak albümde 10 şarkı yer alıyor. ''Nisan Yağmuru'' dışında albümde yer alan tüm şarkıların düzenlemeleri Barlas'a ait. Albümün önemli süprizi ise Umay Umay’ın 1994 yılında çıkardığı ilk albümünde seslendirdiği ve Barlas imzası taşıyan ''Günaha Kadar'' şarkısının yer alması oldu.
Mixleri Tim Aksuer masteringi de Sertaç Kaki tarafından yapılan albümde, Barlas'a sahne grubu Selçuk Eser, Hazar Aytan ve Mesut Uçar'ın yanı sıra; gitarlarda Can Şengün, Alper Erinç, Gürbüz Barlas, Göktuğ Şenkal, basta Mehmet Öztürk ve Burak Kulaksızoğlu, davulda Arbak Dal'da eşlik ederken, back vokallerde Nilay Tezsay, Ayşegül İnci, Fulya Akgün, Nicole Rona, Fulya Aydın; nefesli enstrümanda Cenk Tezil gibi müzisyen dostları eşlik etti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe