EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Mart 2012 Pazartesi

ALPAY'DAN ''AŞKA DAİR'' BİR ALBÜM GELDİ!

Türk popunun eskimeyen seslerinden Alpay, yeni albümü ''Aşka Dair'' ile müzik marketlerde yerini aldı. Pasaj Müzik etiketi taşıyan albümün müzik prodüktörlüğünü, edit ve miksini Cihan Sezer yaptı. Söz konusu prodüksiyonda toplam 13 şarkı yer alıyor. Albümde Alpay dışında söz yazarı ve besteci olarak gördüğümüz isimler ise; Cihan Sezer, Haluk Durgun , Aguilera Valadeze, Müjdat Akgün, Alper Kömürcü, Alexis Papadimitriou, Remoz Giazotto. Aşka Dair'in ilk klibi ise ''Sonbahar Kokulu Şiirler''e Emir Khalizadeh yönetmenliğinde çekildi.Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe