EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Mart 2012 Pazartesi

100 DERECE'DEN ''DOLAP BEYGİRİ''

İlk albümleri ''Kahpe Felek''i 2008 yılında yayınlayan 100 Derece grubu ikinci albümleri ile yeniden aramızda. Punk'n Roll adını verdikleri tarzları ile müzik yapan grubun ikinci albümlerinin adı ''Dolap Beygiri''. 2008 yılında Özgü Namal ve Haluk Bilginer'in başrollerini paylaştığı ''Güneşin Oğlu'' filmi için yaptıkları müziklerle de tanınan grubun albümdeki söz ve besteler aynı zamanda 100 Derece'nin solisti ve gitaristi Barış Çakır'ın imzasını taşıyor. Grubun diğer üyeleri ise; davulda Mehmet Levent Keleş, basta Ege Can Kınacı , hammond'da Gökhan Peker, trompette Mert F Alatan.
100 Derece'nin ''Dolap Beygiri'' albümünde Ceylan Ertem, Hayko Cepkin, Evrim Özşuca, Özgür Kankaynar gibi isimler de konuk oluyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe