EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Şubat 2012 Cumartesi

ZEYNEP TALU'DAN MÜZİKAL ''BİZİM ŞARKIMIZ''

Senaryosunu Kürşat Başar'ın yazdığı, Zeynep Talu'nun yapımcılığını üstlendiği ''Bizim Şarkımız'' müzikali Esen Entertainment etiketi ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. 70'li yılların İstanbul'unu müzik ve aşk temasıyla anlatan müzikalde Berkay Özideş ve Yeşim Salkım yer alıyor. Esen Entertainment, müzikalde yer alan besteleri dokuz şarkılık bir albümde topluyor. Albüme adını veren “Bizim Şarkımız”, “Nerdeysen”,“Gerçek ve Düş”, “Çaresizim”, “Son Arzum”, “Gençlik Başımda Duman”, “Ben Varım”,“Gel de Yanma”, “Yaşamak Ne Güzel Şey” gibi bir döneme damgasını vuran kırkbeşlikler güçlü seslerle yeniden yorumlanıyor. Şarkıları Yeşim Salkım, Berkay Özideş, Hale Caneroğlu, Tülay Özer, Ender Yiğit ve Erhan Yazıcıoğlu seslendiriyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim16:42

  mutlaka alacağım 2 tane ama mutlaka müthiş bir albüm geliyor birazcık kaliteden anlayan insan kaçırmaz bu albümü vereceğim her kuruşa helal olsun.Zeynep taluya ayrıca teşekkür ediyorum müzikal için,müzikal albümü için

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe