EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Şubat 2012 Çarşamba

VOLKAN KONAK ''LİFOR''U YAYINLIYOR!

 
Karadeniz müziğinin önemli temsilcisi Volkan Konak, kariyerinin 11. albümü '' Lifor''u Dmc etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. Her albümüne, yaşamında karşılığı olan bir ismi veren sanatçı, yeni albümüne Trabzon yöresinde bir çeşit yaban mersini olan Lifor adını verdi. 
Volkan Konak, müzikle ilgilenen dinleyicileri için albümde yer alan şarkıların akorlarına da kartonetinde yer ayırdı. Yönetmenliğini Volkan Konak ve Behçet Türkekul’un yaptığı albümün aranjelerini Tayfun Balarısı ve İsmail Soyberk üstlendi. Stüdyo canlı enstrüman kayıtları ise Gündem Yaylı Grubu, Atalay Durmaz, Behçet Türkekul, Tayfun Balarısı, Oğuzhan Tongal, Erdem Sökmen, Uğur Varol, Cem Nasuhoğlu, Göksun Çavdar, Anıl Şanlıel, Hasan Gözetlik, Selim Bölükbaşı, Serdar Kemal ve Mahmut Özen gibi müzisyenler tarafından gerçekleştirildi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe