EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Şubat 2012 Salı

TALENT HOUSE'UN SWITCHFOOT YARIŞMASI!

Talent House'tan yeni bir yarışma haberi Hayat Müzik Platformu'na ulaştı. Amerikalı ünlü müzik grubu Switchfoot, tüm sanatçıları, 1 Mayıs'ta piyasaya çıkacak EP Vice Re-Verses'in dijital versiyonlu remiksinde yer alma şansı için 'Afterlife' isimli parçalarını kullanarak bir remiks hazırlamaya davet ediyor. Kazanan sanatçı 1350 dolar (usd) değerindeki bir hediyenin sahibi olacak ve Switchfoot sosyal medya kanallarında tanıtılarak global bir üne kavuşacak. Yarışma ile ilgili ayrıntılara  aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe