EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Şubat 2012 Çarşamba

PİNHANİ'DEN YENİ ALBÜM: ''BAŞKA ŞEYLER''

Farklı tarzları ve ilk günden bu yana samimi gelen şarkılarıyla özel bir dinleyici kitlesi kazanan Pinhani, kariyerinin üçüncü albümleri ''Başka Şeyler''i yayınlıyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan ''Yitirmeden'' , ''Değirmendeki'' ve ''Eylül'' şarkıları da Başka Şeyler'de yerini aldı. Yeni albümün kayıtlarında gitarist Akın Eldes’in yanı sıra, davulda Turgut Alp Bekoğlu, kontrbasta İlkin Deniz ve bas gitarda Demirhan Baylan Pinhâni’ye eşlik etti. Kolektif İstanbul üyelerinin de bir şarkıyla destek verdiği "Başka Şeyler", 14 Şubat'ta müzik marketlerde müzik severlerle buluşacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Adsız14:10

  Süper bir albüm olacağından şüphem yok :)

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe