EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Şubat 2012 Çarşamba

ÖZGE FIŞKIN'DAN ''BİR AVUÇ FOTOĞRAF''

Uzun süre Sertab Erener ve Levent Yüksel gibi isimlere vokal yapan Özge Fışkın ilk albümü ''Kilitler''i geçtiğimiz yıllarda İD Müzik etiketi ile yayınlamıştı. Aradan geçen süre zarfında yeni albümünü hazırlayan şarkıcı ''Bir Avuç Fotoğraf'' adını taşıyan ikinci solo prodüksiyonunun hazırlıklarını tamamladı. Dmc/ Gnl Entertainment etiketi ile müzik marketlerde önümüzdeki günlerde yerini alacak albümde 9 şarkı yer alıyor.Albümde yer alan şarkılar; ''Aşk Bir Numara Büyük /Söyle/ Kıymetini Bilmediyse/ Bir Avuç Fotoğraf/ Yağmurun Elleri/ Boşverdim/ Ayna/ Leyla ile Mecnun/ Zaman

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe