EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Şubat 2012 Salı

HANDE YENER'DEN YENİ VIDEO KLİP : ''TEŞEKKÜRLER''


Hande Yener'in iddialı bir tanıtımla yayınladığı albümünün yeni video klibi ''Teşekkürler''e çekildi. Sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan şarkının video klibinde de Hande Yener'e, ünlü besteci eşlik etti. Söz konusu video klibin yönetmenliğini ise Şenol Korkmaz üstlendi. 
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Şarkı ruhsuz ama klibin görselliği çok etkileyici. Kısır döngülerden kısır döngü beğenen çorak video klip mecrası için kalbur üstü bir görsellik ve tema. Öte yandan anlamadığım klibin başında neden illa İngilizce bir intro yazma gereği duyulmuş, İngilizce yazılınca daha mı etkili oluyor? A Senol Korkmaz Film filan... böyle şeyler görgüsüzlük gibi geliyor bana. Bari Hande Yener - Sinan Akçıl "IN" yazdıktan sonra şarkının adını da "THANKS" deseydiniz!

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe