EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Şubat 2012 Pazar

GÖNEN BU KEZ ''BAHSETME'' DİYOR!

2008 yılında yayınladığı ilk albümü ''Hayal Bile Edemezsin'' sonrasında dinleyiciyle buluşturduğu ''Vesile'' adını taşıyan teklisi ile başarı grafiğini yükselten Gönen kariyerinin üçüncü prodüksiyonu ''Bahsetme'' yi Yaşar Kekeva Plak etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. 24 Şubat'ta raflarda yerini alacak çalışmada toplam 6 şarkı yer alıyor. Albüme ismini veren ''Bahsetme'' özgün tarzı ve tavrı ile dikkat çeken Eflatun'un imzasını taşıyor. Çok sayıda hit şarkıya imza atan Alper Narman, Fettah Can ikilisi ise albümde iki şarkıda karşımıza çıkıyor. ''Bahsetme''de yer alan ''Kalbimin Işığı'' şarkısı ise Görkem Asmaz'a ait.Yılların türküsü ''Türlü Türlü'' ise albümde Gönen yorumuyla dinleyicinin beğenisine sunuluyor.Albümde aranjör olarak Tufan Taş, Gürsel Çelik ve Serkan Ölçer'in imzalarını görüyoruz.

Albümde yer alan şarkılar;

Bahsetme
Geç Babam
Kalbimin Işığı
Selamla
Türlü Türlü
Selamla
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe