EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Şubat 2012 Çarşamba

''EN İYİLERİYLE YELİZ'' RAFTA!

Türk popunun güçlü vokallerinden Yeliz, bir best of albüm niteliğindeki ''En İyileriyle Yeliz'' adını taşıyan albümünü hazırladı. Ossi Müzik etiketiyle çıkan ve Hakan Eren'in prodüktörlüğünde hazırlanan albüm şarkıcının play kayıtlarının dijitale aktarılmasıyla oluşturuldu. Özellikle koleksiyoncuların kaçırmaması gereken ''En İyileriyle Yeliz'' albümünde toplam 16 şarkı yer alıyor. Söz konusu albümün sürprizi ise Yeliz'in ''Renkli Dünya'' müzikal Yeşilçam filminde Erol Evgin'le seslendirdikleri ''Bir Bakışın Yetti'' şarkısının bu sayede dinleyici ile buluşması oldu.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe