EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Şubat 2012 Salı

DİKKAT, KREŞ ''ÇIPLAK'' !

Kendine has tarzları ile kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip olan Kreş, dört yıllık bir aradan sonra yeni albümleri ''Çıplak''ı yayınlıyor. 2010 yılı sonunda kaydedilmeye başlanan albümde toplam 11 şarkı yer alıyor. Ali Güçlü Şimşek'in prodüktörlüğünü üstlenen ''Çıplak''ta yer alan şarkıların aranjeleri Kreş'e ve Ali Güçlü Şimşek'e ait. Albüme vokalleri ile destek olan isimler ise Görkem Karabudak, Kerim Sefa ve Korhan Futacı oldu. Kreş, ''Çıplak'' albümünün ilk klibini Anıl Tütüncüoğlu yönetmenliğinde ''Gül Açan Dudaklar''a çekti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe