EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Şubat 2012 Salı

BURAK EKİNİL'DEN BİR ''HULUSİ KENTMEN'' ŞARKISI !

Küçük yaşlarda ilgi alanına giren müzik Burak Ekinil'e bir ''Hulusi Kentmen'' şarkısı yaptırdı. İlk albümü ''Balık''ı 23 Şubat'ta dinleyici ile buluşturacak olan Burak Ekinil , Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Hulisi Kentmen'i anlatan bir şarkı hazırladı ve albümünün ilk klibini de söz konusu şarkıya çekti. Albümde kendi söz ve müzikleri dışında Bora Tunalı, Murat Gence Gören, gibi isimlerin şarkılarına yer veren Burak Ekinil 'in Balık adını verdiği albümün prodüktörlüğünü Sarp Özdemiroğlu ve şarkıcının kendisi üstlendi. Söz konusu albümün yapımcısı ise Esen Entertainment oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe