EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ocak 2012 Cumartesi

''SADE KAHVE'' İLE 40 YIL HATIR İSTEYEN ; ALİ MURAT!

Yeni bir isim daha müzik dünyasına katılıyor. Söz konusu isim Ali Murat. Dmc etiketi ile önümüzdeki aylarda raflarda yerini alacak albümü öncesinde ''Sade Kahve'' şarkısını radyolar aracılığı ile dinleyici ile buluşturan şarkıcı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde Opera Şarkıcılığı eğitimi aldı. Müzisyenin dinleyici ile buluşacak ilk şarkısı ''Sade Kahve''nin sözleri Şebnem Sungur'a, müziğie Gökhan Tepe'ye düzenlemesi ise Ozan Doğulu'ya ait. Söz konusu şarkının klip yönetmenliğini ise Murat Onbul üstlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe