EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ocak 2012 Salı

ÖZGÜR YEDİEVLİ'NİN İLK SOLO ALBÜMÜ : ''BİR İZİM KALSIN''

2000 yılından bu yana pek çok hit şarkının altına aranjör olarak imzasını atan Özgür Yedievli, ilk solo albümü ''Bir İzim Kalsın'' ile dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Hande Yener ''Balon'', İzel ''Bebek'', Ebru Gündeş ''Telaffi'', Nazan Öncel ''Bebişim'', Mustafa Sandal ''İsyankar'' gibi çalışmalarda imzasını gördüğümüz Özgür Yedievli ilk solo albümünde kendi bestelerinin yanında Ersay Üner, Deniz Erten, Doğa,Güven Baran, gibi isimlerle çalıştı. Albüm Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe