EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Ocak 2012 Çarşamba

''MESSELE MÜZİK'' 90-60-90 İLE SAHNEDE!

60-70-80 ve 90'lı yılların sevilen şarkıları Messele Müzik yorumuyla bir proje haline getirildi. Klavyelerde Mustafa Nuri Haybat, davulda Murat Yeter, bass gitarda Aykut Gürel, gitarda Tolga Akyıldız, perküsyonda Memduh Akatay, ud, gitar, buzuki ve vokalde Burak Ahıskalı'nın yer aldğı Meesele Müzik'in solistleri Evrim Özkaynak ve Canan Güncer.

Messele Müzik'in ''90-60-90'' gecelerinde İbrahim Tatlıses'ten Abba'ya; Sezen Aksu'dan  Madonna'ya çok sayıda önemli ismin klasikleşen şarkıları yorumlanıyor. 4 aylık bir süre içinde 1000'i aşkın şarkı dinlenerek oluşturalan repertuarda 90'lı yılların klasikleşen 150 şarkısı yer alıyor. Komedyen Anlatadam bu şarkılara uygun hikayeler yazdı. Ve bu sayede müzik ve müzik sahnede bir araya geldi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe