EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ocak 2012 Cumartesi

GÖKÇE'NİN ''KAKTÜS ÇİÇEĞİ'' HAZIR!

Geçtiğimiz aylarda dijital platformlar  ve radyolar  aracılığı ile dinleyici ile buluşturduğu ''Tuttu Fırlattı'' nın ardından üçüncü solo albüm çalışmalarını hızlandıran Gökçe, ''Kaktüs Çiçeği''ni hazırladı. Önümüzdeki günlerde Pasaj Müzik etiketiyle raflarda yerini alacak olan ''Kaktüs Çiçeği''nde bir Türk Sanat Müziği klasiği olan ''Kıskanırım Seni Ben''i yeniden yorumlayan Gökçe, ayrıca ''Mercedes Benz'' şarkısına da Türkçe sözler yazarak albümünde yer verdi. Şarkıcının üçüncü albümünde yer alan şarkıların düzenlemeleri ve mixleri Alen Konakoğlu imzası taşıyor. ''Kaktüs Çiçeği''nin lokomotif şarkısı ise ''Ne Yapardım '' olarak belirlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe