EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ocak 2012 Cuma

!F MUSIC 'TEN ETKİNLİK HABERİ!

 
16-26 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek 11.!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nde bu yıl müzikli bir sürpriz bizleri bekliyor. Originals ana sponsorluğundaki mini -festival !f Music festivalde müziğin yansımalarını bir araya getirecek.

Kate Simko, Nisan 2011’de, Berlin’de yarattığı çığır açan canlı ‘A/V’ şovu ile !f Music Açılış Partisi’nde Ghetto’da olacak ! Gecenin warm-up ve close-up’ında ise, Dearhead’i göreceğiz. 3 mekana birden yayılacak olan Gökkuşağı Partisi’nde, ana sahnede Nomi Ruiz (Jessica 6) DJ setinin ardından sürpriz bir PA performansı da yapacak. Gökkuşağı Partisi’nin diğer Djleri; sahneyi Nomi Ruiz’den sonra devralacak olan Barış K., bir !f klasiği olan Dearhead, electronica disco ritimleriyle Mr. Sür ve Elif&Duygu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe