EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ocak 2012 Çarşamba

''EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN'' GÖKHAN KESER !

 
Uzun süredir albüm hazırlıklarını sürdüren Gökhan Keser, yılbaşı öncesinde radyolar ve dijital platformlar aracılığı ile dinleyicilerle buluşturduğu ''En Kötü Günümüz Böyle Olsun'' şarkısının da içinde olduğu albümünü müzik marketlere sunmak üzere. Sony Müzik etiketi ile raflarda yerini alacak albümün prodüktörü Sıla ve Efe Bahadır. Albümün ilk klibi geçtiğimiz günlerde ''En Kötü Günümüz Böyle Olsun'' şarkısına Serdar Ferit yönetmenliğinde çekildi. Fotoroman mantığıyla kurgulanan klipte farklı insanların mutluluk anları resmedildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe