EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Ocak 2012 Salı

''BOMONTİ RETRO SOUNDS''' 27 OCAK'TA BAŞLIYOR!

 
1890 yılında üretimine başlanan, geçmişten gelen hikayesini günümüz modernliğiyle birleştirerek tüketicilerine farklı deneyimler sunan Bomonti; yepyeni parti serisi “Bomonti Retro Sounds”la 27 Ocak’tan başlayarak her ayın son Cuma’sı Garajistanbul’da retroseverleri ağırlayacak.
 
Mete Avunduk’un ev sahipliğinde gerçekleşecek parti serisinde, 1950'li yılların salon müziklerinden, 1980'lerin diskotek klasiklerine uzanan bir set ve İstanbul’un en ses getiren diskjokeylerinin yanısıra, ağırlıkla yurtdışından davet edilecek usta DJ'ler yer alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe