EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Ocak 2012 Çarşamba

''BANA BİR ŞARKI SÖYLE'' GECE , BİR DE KLİBİ OLSUN!

 Geçtiğimiz yıl çıkardıkları albümleri ile büyük ilgi gören ve ''Ben Öldüm'' sonrasında yayınladıkları ''Yarım'' video klipleriyle dikkat çeken Gece,  yeni klip şarkısı  ''Bana Bir Şarkı Söyle '' ile ekranda yerini aldı. Bir çok farklı ırktan ve yaitan insanların ''Bana Bir Şarkı Söyle'' şarkısını söyledikleri eğlenceli görüntülerden oluşan ve müziğin dilinin önemli olmadığını, müziğin evrensel olduğunu vurgulayan video klip için 7 ayrı ülkede çekim yapıldı. Gece'nin yeni klibinde bir önceki klipte de yer alan ünlü oyunca Jonathan Wrather yer aldı. Serdar Ferit yönetmenliğinde çekilen klip, müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. 


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe