EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ocak 2012 Cumartesi

AYŞE SARAN'DAN İLK ALBÜM : ''RÜYADAN KAÇIŞ''

Uzun süredir sahne çalışmaları ile adından söz ettiren ve bir dönem Hande Yener'e geri vokal yapan Ayşe Saran, ilk albümü ''Rüyadan Kaçış''ı Sony Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor.  Aranjeleri ve prodüktörlüğü Össan Deneç'e ait olduğu albümde yer alan şarkıların sözleri Össan Deneç ve Ayşe Saran'a ait. Söz konusu albümde bestelerin altında Ete Kurttekin, Okay Aynur ve AlpYenier' imzalarını görüyoruz. 11 şarkıdan oluşan ''Rüyadan Kaçış'' albümünün ilk klibi, albüm çıkmadan önce ''Kaybedecek Bir Şey Yok'' isimli şarkıya çekilmişti. Prodüksiyonun ikinci video klibi ise ''Yok ki'' şarkısına Evren Arasıl yönetmenliğinde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe