EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ocak 2012 Salı

AYDAN KAYA'NIN BEKLENEN ALBÜMÜ : ''ADIM ADIM''

Popstar furyasının ilk halkasından tanıdığımız ve o dönemden bu yana unutulmayanlar arasında yerini sağlamlaştıran Aydan Kaya, Dokuz Sekiz Müzik etiketi ve Ahmet Çelenk yapımcılığında hazırladığı ilk albümü ''Adım Adım'' ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. 9 Ocak'ta rafta olacak albümün en büyük sürprizi şarkıcının İngiltere'ye giderek  Chris De Burgh ile düet yapması oldu. Söz konusu şarkıda Erkan Oğur, Erdem Sökmen gibi müzisyenler performans sergiledi. Aydan Kaya ''Adım Adım'' adını taşıyan ilk albümünde Soner Sarıkabadayı, Ayla Çelik, Ercan Saatçi, Deniz Erten, Fettah Can,Sezen Aksu gibi isimlerle çalıştı. Şarkıcı Popstar'da yıllar önce seslendirdiği ve hafızalara kazanan Ercan Saatçi şarkısı ''Avuçlarım Kanıyor'' a da ilk albümünde yer verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe