EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Aralık 2011 Pazartesi

YÜKSEK SADAKAT ''RENK KÖRÜ''

Son olarak Ajda Pekkan ile yaptıkları ''Ucuz Roman'' düeti  ile müzikseverlerle buluşan Yüksek Sadakat, yeni albümü ''Renk Körü'' ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dmc etiketiyle ile Aralık ayının üçüncü haftası dinleyici ile buluşacak albümün çıkış şarkısı ''Sana Aşık Yalnız Ben'' adını taşıyor. 11 yeni şarkının bulunduğu ''Renk Körü''nde yedi tane Kutlu Özmakinacı,iki tane Kenan Vural şarkısı yer alırken, iki eser de Kutlu Özmakinacı, Kenan Vural ortak imzası taşıyor.Albümün lokomotif şarkısı ''Sana Aşık Yalnız Ben''in video klibi ise Özkan Akarsular tarafından Arı Konak'ta çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe