EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Aralık 2011 Çarşamba

SUZAN KARDEŞ'TEN YENİ YILA YENİ ALBÜM!

Kendine has tarzı ve yorumu ile dikkat çeken Suzan Kardeş,Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdiği Bekriya 6 ''Bekri'' albümü ile müzik marketlerde yerini alıyor. Söz konusu prodüksiyonda  Havada Bulut Yok, Haydar Haydar, Aman Doktor, İzmir'in Kavakları Dökülür Yaprakları, Odasına Girdim Fincan Elinde, Fındıklı Bizim Yolumuz, Sigaramın Dumanı Yoktur Yarin İmanı, , Fikrimin İnce Gülü, Aksaray'dan Geçer İken, Köprüler Yaptırdım Gelip Geçmeye,Hicaz Hümayun Peşrev ve Sibel Algan’ın sözlerini yazdığı Meyhanenin Gülü isimli toplam 12 parça yer alıyor. Rec By Saatchi etiketi ile raflarda dinleyicinin beğenisine sunulacak albümdeki fotoğraflar geçtiğimiz yıl ilk albümünü yayınlayan ve aynı zamanda başarılı bir reklamcı olaran Serdar Şenel tarafından harmanlandı.
 
Suzan Kardeş, yeni albümü ile ilgili ''Bu albüm de hayalimdi oldu… Bütün Bekrilere benden hediye olsun. Ben sevdiklerime şarkılar hediye ettim. Siz de masanızda dinlerken, bu şarkı senin olsun, deyiverin. Amaan ölümlü dünya. Sevginizi söylemekten çekinmeyin, elimizdeki tek güç sevgi. Bol şans ve sağlık diliyorum hepinize...” diyerek yeni yılın ilk günlerinde sevenlerine bir hediye sunuyor…''diyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe