EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Aralık 2011 Cuma

QUEEN'DEN 40. YIL SÜRPRİZİ : ''YARIŞMA ZAMANI''


 
1970 yılında kurulan tüm dünyada albümleri 300 milyondan fazla satan efsanevi İngiliz hard rock grubu Queen, grubun 40. yıl dönümü kutlamalarında size de muhteşem tarihlerinin bir parçası olmak için fırsat sunuyor. 

Queen'in 40. Yıldönümü'nü kutlamak üzere, grup üyeleri Brian May ve Roger Taylor, misafir jüri üyeleri; Justin Shirley-Smith ve Kris Fredriksson, Queen'in ses mühendisi ve prodüktörü ile birlikte, tüm müzisyenleri 'Don't Stop Me Now' adlı hit parçaları için remiks hazırlamaya davet ediyor.

Kazanan müzisyen, Queen'in 'Made In Heaven' ve 'Innuendo' gibi birçok ünlü albümünün kaydına ev sahipliği yapan, prestijli ve global olarak beğeni toplayan Londra'da Metropolis Stüdyo'larına davet edilecek. Kazanan sanatçı için Londra’ya seyahat ve iki gece konaklama sağlanacak.

Bunun yanı sıra kazanan müzisyen 1000 dolar (USD) kazanacak ve Remiksleri Queen'in sosyal medya kanalları ve queenonline.com sitesinde yayınlanarak global tanınmışlık elde edecek. Ayrıca kazanan sanatçıya 'Days Of Our Lives' Blu-Ray, Live at Wembley Stadium' DVD, ‘40 Years of Queen' Kitabı, 'Jazz'ın imzalı bir kopyası, Deep Cuts' -1,2,3 ve Avid 'Pro Tools 10 + M Box' hediye edilecek.

Brian May ve Roger Taylor tarafından kazanan dışında bir finalist daha seçilerek 'Days Of Our Lives' Blu-Ray, Live at Wembley Stadium' DVD, ‘40 Years of Queen' Kitabı, 'Jazz'ın imzalı bir kopyası, Deep Cuts' -1,2,3 ve Avid 'Pro Tools 10 + M Box' hediye edilecek.

Facebook ve Twitter hesabı olan herkesin, uluslararası sanatçı platformu Talenthouse’un internet sitesinden (http://www.talenthouse.com/) 14-21 Aralık 2011 tarihleri arasında katılabileceği halk oylamasında en yüksek oyu alan sanatçıya da 'Days Of Our Lives' Blu-Ray, Live at Wembley Stadium' DVD, ‘40 Years of Queen' Kitabı, 'Jazz'ın imzalı bir kopyası, Deep Cuts' -1,2,3 ve Avid 'Pro Tools 10 + M Box' hediye edilecek.

İlgilenen sanatçılar Türkçe dil desteği olan Talenthouse internet sitesinden (http://www.talenthouse.com/) '''Don't Stop Me Now' için remiks oluşturun' adlı yarışmaya katılarak hazırladıkları remiksleri 13 Aralık 2011 tarihine kadar gönderebilirler.

Yarışmaya doğrudan ulaşmak isteseniz aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz:

http://www.talenthouse.com/queen-dont-stop-me-now-parcasi-icin-remiks-hazirlayinShare this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe