EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Aralık 2011 Perşembe

GRİPİN'DEN BİR ''GALATASARAY'' ŞARKISI !

Türkiye'nin başarılı rock gruplarından Gripin ve Galatasaraylı prodüktörleri Haluk Kurosman ile Galatasaray'a şarkı besteledi. Birkaç gün önce hazırlanan şarkı dün Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Arena'da yayınlandı. 
 
Sosyal medyada da büyük ses getiren şarkı ile ilgili Gripin şarkının hikayesini '' 3 üyesi, prodüktörü ve plak şirketinin sahipleri Galatasaraylı bir grup olarak bir Galatasaray şarkısı yapmak her zaman aklımızda, hayalimizdeydi. Ama bunu hiç bir zaman eyleme geçiremedik… Tabii Ultraslan ve Genel Koordinatörü Oğuz Altay bize teklif, ilgi ve ısrarla gelene kadar. O olmasaydı bu şarkı ortaya çıkar mıydı, ya da ne zaman çıkardı bilmem… Bu görüşmelerin ardından Galatasaraylı olan prodüktörümüz Haluk Kurosman ile birlikte marşımızı hazırladık. Şarkımız bir kaç ay önce tamamlandı. Şarkımız bir köşede hazır beklerken Galatasaray Dergisi röportajımızı gerçekleştiren İrem Özbey'e konudan bahsettik. Kendisi konuyla ilgilendi ve bir kaç gün sonra Sn. Adnan Öztürk ile bir araya geldik. Şarkıyı beğendiler ve kulübün de onayıyla şarkının Galatasaray-Fenerbahçe maçında stadda çalınmasına karar verildi. Her taraftarın gönül verdiği renklerle alakalı böyle bir duygu parçası paylaşımında yaşayacağı gibi son derece mutluyuz…'' cümleleriyle anlattı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe