EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Aralık 2011 Salı

BEKLENEN ALBÜM : ''BEN ONUR METE''

Türk popunun özel isimlerinden Onur Mete, 10 yıllık bir aradan sonra kariyerinin üçüncü albümü ''Ben Onur Mete'' ile dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 11 şarkının yer aldığı prodüksiyon Rec Müzik imzası ile Aralık ayının üçüncü haftası yayımlanacak. Albümün ilk lokomotif şarkısı ise albümdeki tüm şarkılarda olduğu gibi Onur Mete imzası taşıyan ''Haberim Yok'' olarak belirlendi. Onur Erçoşkun yönetmenliğinde kliplenen şarkı bugün radyolara servis edildi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. hakikaten beklenen bir albüm..sevinçten dört köşe olmak deyimi tam da bu an için söylenmiş bence..Hosgeldin "BEN ONUR METE"..:)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe