EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Aralık 2011 Perşembe

AYNUR AYDIN'DAN İDDİALI MERHABA: '' 12 ÇEŞİT LA LA''

Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan bir isim de Aynur Aydın. Oldukça ''iddialı'' bir tanıtımla müzik dünyasına merhaba diyen şarkıcı, klibi ile müzik kanallarında sıkça boy gösteriyor. İlk etapta Avrupa üzerinden çıkış yapmayı planlayan ancak Seyhan Müzik sahibi Bülent Seyhan ile iletişime geçtikten sonra bu fikrinden vazgeçen Aynur Aydın'ın albümünde 13 İngilizce şarkı ve aynı şarkıları Türkçe'ye versiyonları  bulunuyor.

Söz konusu albümde Türkçe şarkılarda Aşkın Tuna, Fettah Can, Günay Çoban, Süleyman Yüksel ve Nihan Özen gibi isimlerle çalışıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe